Komu pomagamy

Fundacja Oriflame wspiera kobiety samotnie wychowujące dzieci, w szczególności te, które przebywają w całodobowych ośrodkach wsparcia, takich jak domy samotnej matki, ośrodki interwencji kryzysowej, schroniska, w celu aktywizacji społecznej i zawodowej tej grupy beneficjentów.

Podopiecznych Fundacji wspieramy poprzez współpracujące z nami organizacje i instytucje, w przeróżnej formie: poradnictwa, coachingu, mentoringu, doradztwa zawodowego, wsparcia finansowego, rzeczowego, organizacyjnego.

Oczywiście pomagamy również dzieciom naszych Podopiecznych – w ramach Programu „aKuKu” spełniamy ich marzenia. Zobacz więcej!

Współpracujemy z profesjonalistami – organizacjami pozarządowymi i instytucjami specjalizującymi się w tym obszarze. Zobacz więcej!

Jeśli reprezentujesz organizację pozarządową i chcesz rozpocząć współpracę z nami, wypełnij formularz zgłoszeniowy. Skontaktujemy się z Tobą i po wstępnej weryfikacji poinformujemy cię o dalszych krokach.

Ważne! Współpracujemy tylko z organizacjami specjalizującymi się w tym konkretnym obszarze.

Jeśli jesteś osobą indywidualną i poszukujesz wsparcia w formie opisanej powyżej, skontaktuj się z najbliższą Twojemu miejscu zamieszkania naszą organizacją/instytucją partnerską i dołącz w jej ramach do naszych projektów!

Ważne! Nie wspieramy osób indywidualnych w innych obszarach oraz niereprezentowanych przez placówkę współpracującą.

Więcej o naszych projektach dowiesz się tutaj.